Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 456
Toplam 53 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 53 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Željko Obradović

Efe Şengür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Beğenmiş
    4
    Beğenilmiş
    0

Fenerbahçenin vazgeçilemezi kral adam

Nedim Övün Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Beğenmiş
    30
    Beğenilmiş
    23

Kötü olan sonuçlar, kafalarda soru işareti bırakmıyor değil. Ama başımızda Zeljko Obradoviç varken benim içim çok rahat.

Bitmeyecek Bu Mesele FENERBAHÇE !

Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Herkese merhabalar arkadaşlar . Bu seneki transferler ve sezonun bu ayağına gelene kadar nasıl bir Fenerbahçe izledik biraz ondan bahsetmek istedim.
    Fenerbahçe basketbol takımımız
    Sezon başlangıcında tabiki de rolleri pek belli olmayan bir takım izlenimi verse de haftalar ilerledikçe roller netlik kazandıkça ve tabi henüz sezon başında talihsiz sakatlıklar halloldukça daha iyi daha dominant bir takım izlemeye başlayacağımızdan şüphe yok. Öncelikle geçen yılı şampiyon tamamlamamızda en önemli iki kilit isim Bogdan ve Udoh u kaybettik bunun da biraz sıkıntısı vardı ama iyi transferlerde oldu Wanamaker Melli Jasonn Guduric gibi.Bogdan gibi bir delici şut ve penetre gücü olan bir oyuncunun yerini doldurabilecek miyiz haftalar ilerledikçe göreceğiz tabi. Transferleri değerlendirecek olursak Wanamaker çok fazla Obradovic in oyun stiline hitap ettiği bir oyuncu olduğunu sanmıyorum ama bir şekilde Avrupa da ve alınabilecek yetenekli oyuncular sınırlı olduğundan zamanla bize ayak uydurur diye yapılmış bir transfer ki hala da o uyumu göstermekte zorluk çeken bir Wanamaker izledik. Topu çok seven sürekli bir şeyleri ben yapayım uğraşında bir basketbol izletiyor, ama hatırlarsak geçen yıl Boby nin de geldiği ilk zamanlar çok soru işareti vardı ama Obradovic le beraber basketbolunu nereye getirdi herkesin malumu umarım iyi bir transfer olur. Guduric e gelecek olursak Obradovic in bir proje oyuncusu diyebiliriz biraz kapalı kutu ama şu haftaya kadar gayet yetenekli ve iyi bir şeyler ortaya çıkartacağı sinyallerini veriyor. Jason sa Udoh un biraz daha uzağında daha çok saha içi isabetleriyle kendini ayakta tutan yine atletik ama sırtı dönük oyunları pek beceremeyen bir oyuncu görüntüsünde NBA de de oynamış kariyerli bir oyuncu . Şu haftaya kadar henüz takıma tam anlamıyla alışamadı desek de Cska maçındaki oyunuyla göz doldurdu diyebiliriz. Melli için özetle Takımımızın aradığı bir oyuncuydu şutu ve oyun içi aklını kullanması yönüyle farklı bir forvet oyuncusu olmasıyla heyecanlandıran bir transfer diyebiliriz. Ve son olarak Sinan içinse tamamen lig için Türk oyuncu rotasyonu ve Boby nin sakatlığının belirsizliğiyle yapılmış bir transfer diyebiliriz . Tabiki tecrübeli bir oyuncu olsa da devamlılığı ne kadar olur tartışılır. Transferler ne derece olursa olsun takımın son 2 yıldır yakaladığı iyi bir kimya var ve bu kimyanın bu sene de bozulmayacağını düşünmüyorum .Son olarak da Kalinic in de dönmesiyle tam ve formda bir Fenerbahçe nin yine final four göreceği kanaatindeyim.

Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 456

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)