1907 ÜNİFEB

1907 ÜNİFEB 10. Konseyi Gerçekleştirildi

Geride bırakılan dönemi değerlendirmek, tüm üniversite örgütlenmeleriyle 1907 ÜNİFEB hakkında fikir alışverişlerinde bulunmak ve bu sayede ileriyi daha aydınlık görebilmek ve planlamak adına her yıl olduğu gibi bu yıl da düzenlenen 1907 ÜNİFEB Konseyi, 6-7-8 Eylül tarihlerinde Okan Üniversitesi Akfırat Kampüsü’nde gerçekleştirildi.

Bu yıl onuncusu gerçekleştirilen konseye, 1907 ÜNİFEB Yönetim Kurulu, Komite Üyeleri ve 1907 ÜNİFEB örgütlenmelerini temsilen Üniversite Sorumluları yanı sıra mezunlarımız da katılım gösterdi.

Planlandığı üzere, 6 Eylül 2013 Cuma günü Kadıköy Salı Pazarı’nda bir araya gelen katılımcılar, toplu bir şekilde servis aracılığıyla Okan Üniversitesi Akfırat Kampüsü’ne geçtiler. Odalara yerleşmenin ardından akşam yemeğine geçilirken, tanışma ve kaynaşma adına gecenin ilerleyen saatlerinde oynanan oyunlar ve düzenlenen aktiviteler konseyin birinci gününe renk kattı.

Yine beraberce yapılan kahvaltı ile başlayan 7 Eylül 2013 Cumartesi günü ise konseyin amacına uygun olarak yapılan toplantılarla geçti. Konseyin amacı ve içeriğiyle ilgili konuşmalarla başlayan toplantılarda, üniversite örgütlenmelerinden konseye katılan 1907 ÜNİFEB üyelerinin karşılaştıkları sorunlar ve bu sorunların çözümü yolunda atılabilecek adımların yanısıra, geçmiş dönemde yapılan ve gelecek dönemde yapılması planlanan etkinlikler tartışıldı. Günün ikinci bölümüne ise Fenerbahçe Futbol Takımı oyuncularından Salih Uçan ile Mert Günok da katılım gösterdi ve 2 saatlik süre zarfında yaptıkları konuşmaların yanı sıra arkadaşlarımızın sorularına da içtenlikle cevap verdiler. Bilhassa Anadolu örgütlenmelerinin durumunun görülebilmesi açısından oldukça verimli geçen sunumların ardından, günün yorgunluğu akşam yapılan turnuvalar ve yakalanan sıcak sohbet ortamı ile atıldı. İkinci gün toplantıların son kısmında ise aramızda bulunan üyelerimizin gerçekleştirdiği model “Stand Günü ve Tanışma Toplantısı”, örneklediği doğru ve yanlış yönleriyle üniversite örgütlenmelerimize güzel bir örnek teşkil ederken, oldukça eğlenceli anlara da sahne oldu.Akşam yemeğinin ardından devam eden turnuvalar ve katılımcılara bırakılan serbest zamanlar ile 2.gün sona erdi.

Konseyin üçüncü ve son günü ise yine sabah birlikte yapılan kahvaltıların ardından gerçekleştirilen toplantılarla başladı. Yeni dönem planlarıyla ilgili yapılan sunumların ardından komite sorumlularının soru-cevap bölümüne geçildi. İnteraktif bir şekilde ilerleyen bu bölümde katılımcılar, komitelerle ilgili sorularının cevaplarını ararken, yapılan bu uygulama karşılıklı fikir alışverişi yapılması açısından da oldukça olumluydu. Günün ikinci bölümünde ise bizleri kırmayarak aramıza katılan misafirlerimiz, 1907 Fenerbahçe Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Sayın Gökhan Akça, Rıfat Perahya ve Can Gebetaş yaptıkları konuşmaların yanı sıra arkadaşlarımızın merak ettikleri soruları yanıtladılar. Samimi ve keyifli bir havada geçen söyleşinin ardından misafirlerimiz aramızdan ayrıldı. Toplantıların son kısmında ise komite sunumlarına devam edildi ve yapılan kapanış konuşmalarının ardından üç gün süren 1907 ÜNİFEB 10. Konseyi sona erdi.

1907 ÜNİFEB 10. Konseyi’nin, tüm üniversite örgütlenmelerimizin planlamaları adına önemli kazanımlar yarattığını umuyor, sezon içinde yapılacak çalışmalara olumlu olarak katkı sağlamasını diliyoruz. Konseyimizin faydalı ve verimli geçmesinde önemli bir paya sahip olan tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz.


1907 ÜNİFEB – Üniversiteli Fenerbahçeliler Birliği

Bizi Takip Edin

Aşağıdaki simgelere tıklayarak sosyal medya hesaplarımıza ulaşabilir, bizi takip edebilirsiniz.