1907 ÜNİFEB

1907 ÜNİFEB 11. Konseyi Gerçekleştirildi

Geride bırakılan dönemi değerlendirmek, tüm üniversite örgütlenmeleriyle 1907 ÜNİFEB hakkında fikir alışverişlerinde bulunmak ve bu sayede ileriyi daha aydınlık görebilmek ve planlamak adına her yıl olduğu gibi bu yıl da düzenlenen 1907 ÜNİFEB Konseyi, 30-31 Ağustos tarihlerinde Okan Üniversitesi Akfırat Kampüsü’nde gerçekleştirildi.

Bu yıl on birincisi gerçekleştirilen konseye, 1907 ÜNİFEB Yönetim Kurulu, Komite Üyeleri ve 1907 ÜNİFEB örgütlenmelerini temsilen Üniversite Sorumluları yanı sıra mezunlarımız da katılım gösterdi. Planlandığı üzere, 30 Ağustos 2014 Cumartesi günü erken saatlerde Kadıköy Salı Pazarı’nda bir araya gelen katılımcılar, toplu bir şekilde servis aracılığıyla Okan Üniversitesi Akfırat Kampüsü’ne geçtiler. Odalara yerleşmenin ardından kahvaltıya geçilirken, tanışma ve kaynaşma adına günün ilerleyen saatlerinde oynanan oyunlar ve düzenlenen aktiviteler konseyin birinci gününe renk kattı. Kahvaltının ardından konseyin amacına uygun olarak Akıl ve Yürek Eğitim Koçluk Hizmetleri’nden İlhan Gülertan bizlere “liderlik” üzerine bir eğitim verdi. Konseyin amacı ve içeriğiyle ilgili konuşmalarla başlayan toplantılarda, üniversite örgütlenmelerinden konseye katılan 1907 ÜNİFEB üyelerinin karşılaştıkları sorunlar ve bu sorunların çözümü yolunda atılabilecek adımların yanı sıra, geçmiş dönemde yapılan ve gelecek dönemde yapılması planlanan etkinlikler tartışıldı. Günün ikinci bölümüne ise Fenerbahçe Grundig Bayan Voleybol Takımımızın oyuncusu Eda Erdem Dündar ile Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımımızın oyuncusu Uğur Güneş katılım gösterdi ve 2 saatlik süre zarfında yaptıkları konuşmaların yanı sıra arkadaşlarımızın sorularına da içtenlikle cevap verdiler. Bilhassa Anadolu örgütlenmelerinin durumunun görülebilmesi açısından oldukça verimli geçen sunumların ardından, günün yorgunluğu akşam yapılan turnuvalar ve yakalanan sıcak sohbet ortamı ile atıldı. Akşam yemeğinin ardından devam eden turnuvalar ve katılımcılara bırakılan serbest zamanlar ile 1. gün sona erdi.

Konseyin ikinci ve son günü ise yine sabah birlikte yapılan kahvaltıların ardından gerçekleştirilen toplantılarla başladı. Yeni dönem planlarıyla ilgili yapılan sunumların ardından komite sorumlularının soru-cevap bölümüne geçildi. İnteraktif bir şekilde ilerleyen bu bölümde katılımcılar, komitelerle ilgili sorularının cevaplarını ararken, yapılan bu uygulama karşılıklı fikir alışverişi yapılması açısından da oldukça olumluydu. Günün ikinci bölümünde ise Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımı oyuncusu Melih Mahmutoğlu ve Fenerbahçe Ülker İletişim Sorumlusu İlker Üçer katılım gösterdi. Bizleri kırmayarak aramıza katılan misafirlerimiz, yaptıkları konuşmaların yanı sıra arkadaşlarımızın merak ettikleri soruları yanıtladılar. Samimi ve keyifli bir havada geçen söyleşinin ardından misafirlerimiz aramızdan ayrıldı. Toplantıların son kısmında ise komite sunumlarına devam edildi ve yapılan kapanış konuşmalarının ardından iki gün süren 1907 ÜNİFEB 11. Konseyi sona erdi.

1907 ÜNİFEB 11. Konseyi’nin, tüm üniversite örgütlenmelerimizin planlamaları adına önemli kazanımlar yarattığını umuyor, sezon içinde yapılacak çalışmalara olumlu olarak katkı sağlamasını diliyoruz. Konseyimizin faydalı ve verimli geçmesinde önemli bir paya sahip olan tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz.

1907 ÜNİFEB – Üniversiteli Fenerbahçeliler Birliği

Bizi Takip Edin

Aşağıdaki simgelere tıklayarak sosyal medya hesaplarımıza ulaşabilir, bizi takip edebilirsiniz.