1907 ÜNİFEB

1907 ÜNİFEB 15. Konseyi Gerçekleştirildi

1907 ÜNİFEB (Üniversiteli Fenerbahçeliler Birliği) olarak bir yıllık süreç içerisinde neler yapıldığını tartıştığımız ve önümüzdeki döneme dair çeşitli planlamaları oluşturduğumuz 1907 ÜNİFEB 15. Konseyi 7-8-9 Eylül tarihlerinde İstanbul Okan Üniversitesi’nde gerçekleştirildi. 1907 ÜNİFEB’in görev kademesindeki işbirliğini ve tanınırlığı artırmak amacıyla her yıl düzenlediğimiz konseyler; tüm örgütlenme temsilcilerimizin, yönetim kurulu ve komite üyelerimizin katılımıyla gerçekleşmektedir.

1907 ÜNİFEB 15. Konseyi, 7 Eylül Cuma akşamı yapılan açılış toplantısıyla başladı. 15. Konsey’in ikinci günü ise Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Mustafa Kemal Danabaş, 1907 Fenerbahçe Derneği Başkanı Sn. Ruşen Çetin ve 1907 Fenerbahçe Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Can Gebetaş konuk olduğu oturum ile başladı.  Konuklarla, 1907 ÜNİFEB ile kulübümüz arasında taraftar-kulüp ilişkilerine, Fenerbahçemizin sosyal medya stratejisine ve 1907 FBD ile 1907 ÜNİFEB arasındaki ilişkiler hakkında, derneklerin karşılıklı olarak birbirlerinden beklentilerine yönelik bir söyleşi gerçekleştirildi. Toplantının ardından Fenerbahçe TV’ye konuşan Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Danabaş,  Ünifeb, hakikaten Fenerbahçe’nin geleceği ve pırıl pırıl gençlerden oluşan bir grup. Öyle ki bu grup, Fenerbahçemizi her mecrada destekliyor. Aynı zamanda önemli sosyal sorumluluk projelerine de imza atılıyor. Fenerbahçe Spor Kulübü olarak elimizden geldiğince bu tarz güzel işleri destekliyoruz ve kendilerine bu nazik davetleri için teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullanırken, 1907 Fenerbahçe Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Çetin ise Onlarla bir takım sosyal sorumluluk projeleri de yapıyoruz. Bildiğiniz gibi her yıl Anıtkabir’e gidiliyor. Başkanımız Sayın Ali Koç’un başlattığı bir etkinlik bu ve sayılar da giderek artmakla beraber ses de getiriyor. Onlarla hem kulüp içerisinde hem stat içerisinde hem de 1907 Fenerbahçe Derneği içerisinde değişik ve farklı etkinlikler yapıyoruz. ‘Kalpleri Fetheden Renkler’ projesinde de beraber çalışıyoruz.” dedi. Öğleden sonraki oturuma ise Fenerbahçe Erkek Basketbol Şubesi Genel Menajeri Sn. Maurizio Gherardini, Basketbol Operasyonları Direktörü Sn. Defne Patır ve İletişim ve Medya Sorumlusu Sn. İlker Üçer konuk olarak katıldı. Konuklarımız, 1907 ÜNİFEB’lilerin sorularını yanıtladı. Toplantının sonunda, konuklara çeşitli hediyeler verilirken; söyleşi, çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.
Ardından ikinci gün oturumlarını sonlandırdık.

15. Konsey’in üçüncü günü, TRT Spor Müdürü Sn. Yusuf Mertol ile Lig Radyo Yorumcusu Sn. Cüneyt Kaşeler‘in konuk olduğu oturum ile başladı. Konuklarla 1907 ÜNİFEBliler arasında günümüz spor medyasına ve Fenerbahçemizin medyadaki konumuna dair samimi bir söyleşi gerçekleştirildi. Bu oturumun ardından Ünifeb Mezunları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Berkay Erdim ve Ünifeb Mezunları Derneği Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sn. Okan Uzunkaya ile söyleşi gerçekleştirildi. 1907 ÜNİFEB 15. Konseyi, yapılan komite sunumlarıyla ve genel değerlendirmelerin ardından son buldu.

1907 ÜNİFEB – Üniversiteli Fenerbahçeliler Birliği

*Haberde yer alan fotoğraflar www.fenerbahce.org sitesinden alınmıştır.

Bizi Takip Edin

Aşağıdaki simgelere tıklayarak sosyal medya hesaplarımıza ulaşabilir, bizi takip edebilirsiniz.