1907 ÜNİFEB

1907 ÜNİFEB Atatürk Üniversitesi Kütüphane Projesi

1907 ÜNİFEB Atatürk Üniversitesi Örgütlenmemiz ‘Bir Kitap Deyip Geçme, Geleceği Aydınlatmak Senin Elinde’ projesi kapsamında, Erzurum’un Yakutiye  ilçesindeki Mecidiye İlkokulu’na kitap ve kırtasiye yardımında bulundu.
Öğrencilere kitap, kırtasiye araç ve gereçleri hediye edildi ve okulun kütüphanesi için kitap temin edildi.  Ayrıca öğrencilerle  sınıflarda boyama ve kitap okuma etkinlikleri gerçekleştirildi.
Okul Müdürü Uğur Bingöl, “Üniversite gençlerimizin böyle bir sosyal proje  içinde olması ve bizim çocuklarımıza yönelik çalışma yapması gerçekten  bizi gururlandırdı. Böyle güzel çalışmaların yapılmasının ve  yaygınlaştırılmasının gerektiğine inanıyorum. İnşallah da  yapılacaktır. Bunu zaman içerisinde farklı iletişim ağları kurarak  yapacağımıza inanıyorum. Bunun yanında arkadaşlarımızın,  öğrencilerimize gösterdiği samimiyetler ve eğlenceli anların  geçirilmesi ayrıca çok güzel oldu. Öğrencilerimiz Fenerbahçelileri  tanımış ve görmüş oldu. Hepinize çok teşekkür ediyorum.” ifadelerini  kullandı.

1907 ÜNİFEB – Üniversiteli Fenerbahçeliler Birliği

Bizi Takip Edin

Aşağıdaki simgelere tıklayarak sosyal medya hesaplarımıza ulaşabilir, bizi takip edebilirsiniz.