1907 ÜNİFEB Bursa Uludağ Üniversitesi Örgütlenmesi #TemizOkulTemizGelecek Projesi’nin ikinci ayağında Hatice Gani Erverdi Ortaokulu’nun dış duvar boyaması ve çevre düzenlemesini yaptı.
![](https://www.1907unifeb.org/wp-content/uploads/2019/10/EGm_nxCX4AEreNc-740x555.jpg)
1907 ÜNİFEB Bursa Uludağ Üniversitesi Örgütlenmesi #TemizOkulTemizGelecek Projesi’nin ikinci ayağında Hatice Gani Erverdi Ortaokulu’nun dış duvar boyaması ve çevre düzenlemesini yaptı.
© 2024 - WEBKOMİTESİ. Tüm hakları saklıdır · Powered by WordPress