1907 ÜNİFEB Doğuş Üniversitesi örgütlenmemiz, #ÜnifebCares projeleri kapsamında engelli kardeşimiz Tuğba’nın forma isteğini yerine getirdi. Bu anlamlı jeste aracılık eden tüm üyelerimize teşekkür ederiz.
![](https://www.1907unifeb.org/wp-content/uploads/2018/12/dogus.png)
1907 ÜNİFEB Doğuş Üniversitesi örgütlenmemiz, #ÜnifebCares projeleri kapsamında engelli kardeşimiz Tuğba’nın forma isteğini yerine getirdi. Bu anlamlı jeste aracılık eden tüm üyelerimize teşekkür ederiz.
© 2024 - WEBKOMİTESİ. Tüm hakları saklıdır · Powered by WordPress