1907 ÜNİFEB

1907 ÜNİFEB Dokuz Eylül Üniversitesi Stant Çalışmaları ve Tanışma Kahvaltısı

1907 ÜNİFEB Dokuz Eylül Üniversitesi olarak, bahar dönemi stant çalışmalarını 11 Mart Pazartesi günü İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi – YDY, 12 Mart Salı günü Eğitim Fakültesi , 13 Mart Çarşamba günü Tınaztepe Fakültesi ve 14 Mart Perşembe günü tekrar İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde açtığımız stantlarla tamamladık.
Açılan standlara gelen arkadaşlarımıza 1907 ÜNİFEB genel hatlarıyla anlatırken, aramıza yeni katılan arkadaşlarımıza ön kayıt formu doldurtuldu ve bahar dönemi içinde yapılması planlanan organizasyonlar hakkında bilgiler verdik.
23 Mart 2013 Pazar günü 1907 ÜNİFEB Dokuz Eylül Üniversitesi olarak güzel geçirilen bahar dönemi stant çalışmaları ardından, gerek yeni üyelerle tanışmak gerekse 1907 ÜNİFEB’in misyon ve vizyonunu anlatmak maksadı ile Pasaport Nostalji Cafe’de tanışma kahvaltısı düzenledik. Oldukça verimli geçen bu kahvaltı organizasyonunda 1907 ÜNİFEB Dokuz Eylül Üniversitesinin geçmişte yapılan ve dönem içerisinde yapılacak çalışmalar hakkında sunum yaparak bilgi verdik. Üyelerin 1907 ÜNİFEB ile ilgili soru ve görüşleri alınarak tamamlanan organizasyon yaklaşık olarak 55 kişinin katılımı ile gerçekleştirildi. Kahvaltının ardından hep beraber Kordon’a geçildi ve hoşça vakit geçirdik.
Katılım gösteren tüm arkadaşlara teşekkür ediyoruz.

1907 ÜNİFEB – Üniversiteli Fenerbahçeliler Birliği

Bizi Takip Edin

Aşağıdaki simgelere tıklayarak sosyal medya hesaplarımıza ulaşabilir, bizi takip edebilirsiniz.