1907 ÜNİFEB

1907 ÜNİFEB IV. Proje Yarışmasını Gerçekleştirdik

En büyük misyonu bulunduğu topluma ve Fenerbahçe’ye katkı sağlamak olan 1907 Üniversiteli Fenerbahçeliler Birliği olarak bu amaçla 2014’ten beri düzenlediğimiz proje yarışmalarının dördüncüsünü gerçekleştirdik.
1907 Fenerbahçe Derneği merkezinde gerçekleşen yarışmaya Fenerbahçe Yönetim Kurulu, 1907 Fenerbahçe Derneği ve ÜNİFEB Mezunlar Derneği Yönetim Kurulları ile 1907 ÜNİFEB Yönetim Kurulu Üyeleri katılım gösterdi.
Yarışmanın jürisi Fenerbahçe Spor Kulübü Genel Sekreteri Burak Çağlan Kızılhan, Yönetim Kurulu Üyesi Ruşen Çetin, 1907 Fenerbahçe Derneği Başkanı Rıfat Perahya, Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Coşkun, ÜNİFEB Mezunlar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Burak Tabak ve 1907 ÜNİFEB Başkanı Berk Uğurlu’dan oluştu.
5 projenin katıldığı yarışmanın final etabı, finale kalan yarışmacıların sunumu ve soru cevap safhasıyla gerçekleşti.
Sunumların ardından tüm finalistler sahneye davet edilerek teşekkür belgelerini aldılar. Jüri üyelerinin değerlendirmeleri sonucunda Karabük Üniversitesi’nden Zeynel Abidin Güneş , “Herkes İçin Fenerbahçe” isimli projesiyle yarışmanın birincisi olurken, Berker Türk ‘’FenerVerse’’ projesi ile ikinci, Sena Savran ve Adil Demir ‘’Tasarımını Yansıt’’ projesi ile üçüncü oldu.
Dereceye giren proje sahiplerine plaket takdimi yapılan ödül töreni ile yarışma son buldu.

Bizi Takip Edin

Aşağıdaki simgelere tıklayarak sosyal medya hesaplarımıza ulaşabilir, bizi takip edebilirsiniz.