1907 ÜNİFEB

1907 ÜNİFEB İzmir Örgütlenmeleri ” Doğaya +1 Değer Kat ” Projesi

21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü kapsamında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Genç Ege Topluluğu ve Ulusal Down Sendromu Derneği’yle birlikte yürütülen ‘Doğaya +1 Değer Kat’ projesine Ege Orman Vakfı ve 1907 ÜNİFEB ailesi olarak destek verildi.

Yaklaşık 200 down sendromlu birey ve ailelerinin katıldığı organizasyona Urla’da 1047 fidanın dikilmesiyle gerçekleştirildi.

“Böyle anlamlı bir günde hep beraber toplanarak ne kadar büyük bir aile olduğumuzu gösterdik” diyen Ulusal Down Sendromu Başkanı Şevket Cihan, “Başta Ege Orman Vakfı olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Tek başımıza hiçbir şey ifade etmiyoruz, hep birlikte bazı şeylerin üstesinden geleceğiz. Emeği geçen Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Genç Ege ekibine ve 1907 ÜNİFEB Ege Üniversitesi, 1907 ÜNİFEB 9 Eylül Üniversitesi Taraftar Topluluklarına da çok teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız, iyi ki yanımızdasınız.” diye konuştu.

Aynı zaman da hem 1907 ÜNİFEB Ege Üniversitesi üyemiz, hem de Genç Ege topluluğunda yer alan Murat Çelik konuşmasında, “Burada sizinle bu anlamlı günde beraber olmaktan çok mutluyuz. Bu kocaman aileyi burada görmek bizi de çok mutlu etti. Ayrıca Üniversiteli Fenerbahçeli dostlarımızın destekleri için de çok teşekkür ederiz.” diye belirtti.

Ulusal Down Sendromu Başkanın da belirttiği gibi bu projeye “en büyük” desteği veren 1907 ÜNİFEB örgütlenmelerinden bizlere destek olan tüm üniversitelerimize sonsuz teşekkürlerimizi borç biliriz. Taraftar toplululuğu olamamızın yanında,sivil toplum örgütü olmanın ve kocaman bir aile olduğumuzu bir kez daha gösterdik.

Diktiğimiz fidanlar gibi, Fenerbahçe sevgimiz de paylaştıkça çoğalacak.Her zaman daha güzel günler görme dileğiyle,bu anlamlı organizasyon da emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

1907 ÜNİFEB – Üniversiteli Fenerbahçeliler Birliği

Bizi Takip Edin

Aşağıdaki simgelere tıklayarak sosyal medya hesaplarımıza ulaşabilir, bizi takip edebilirsiniz.