1907 ÜNİFEB

1907 ÜNİFEB Lefter Küçükandonyadis Karma Halı Saha Turnuvası

Geçtiğimiz yıllarda düzenlenen, beklenilen verimin alınamaması ve turnuvanın amacına hizmet etmemeye başlaması gibi gerekçelerle uzun bir süredir düzenlenmeyen futbol turnuvası, 1907 ÜNİFEB Lefter Küçükandonyadis Karma Halı Saha Turnuvası adı altında yepyeni bir formatta düzenlenecektir. Bu yeni format ile birlikte; kaynaşma ve birlik beraberliği had safhaya çıkarmak adına takımlar karma olacak, bir takımda aynı okuldan en fazla kişi olacaktır.

İstanbul merkezli turnuvanın diğer detayları şu şekildedir;

Turnuvaya katılım göstermek için belirlenen süreye kadar bize, bilgilerini ve katılım ücretini iletmiş olan katılımcılar; Örgütlenme ve Üyelik Komitesi ile yapılacak olan görüş alışverişi neticesinde, şartlara uygun olarak takımlara dağıtılacaktır.

Turnuvada toplam 8 takım takım yer alacaktır. Takımların isimleri ise efsanemiz Lefter‘in hayatında iz bırakmış değerlerden, şu şekilde oluşmaktadır;

 Taksimspor
1925 Büyükada
Ordinaryus
Prinkipo
Fiorentina
Nice
AEK
Elefterios


8 as oyuncu ile mücadele edecek olan takımlar; çeyrek finalde rövanşlı eleme sistemiyle çift maç, yarı final ve final aşamalarında ise eleme usulüyle tek maç oynayacaklardır.

Takım içi ve komiteyle olan iletişimi yürütmek adına her takımdan bir kaptan seçilecektir.

Maçlar;
Ayazağa Spor Kulübü Halı Saha Tesisleri‘nde,
20 ve 27 Ekim haftası, hafta içi 19:00-20:00 ve 20.00-21.00 saatleri arasında oynanacaktır.

Ulaşım: Yenikapı – Hacıosman metrosu ile İTÜ Ayazağa durağında inip Maslak çıkışından çıktıktan sonra 41E, 41C, 41Y, 41M ve 41AT numaralı otobüs veya dolmuş ile direkt olarak sahanın önünde inebilirsiniz.

Maçların hepsinde Organizasyon ve Projeler Komitesi’nden 1’er hakem bulunacak olup sarı kart ve kırmızı kart uygulaması olacaktır.

Turnuvanın katılım ücreti kişi başı 20 TL olup; turnuva boyunca başka herhangi bir ücret toplanmayacaktır.

Katılımcıların bulundukları okuldaki Organizasyon ve Projeler Sorumlularına Ad-Soyad, telefon, mail, oynamak istedikleri mevki(kaleci, defans, orta saha,forvet opsiyonlarından en az 2’sini barındıran) bilgilerini ve katılım ücretlerini 3 Ekim Cuma 23:59‘a kadar iletmeleri gerekmektedir.

***Turnuvaya katılacak herkesin bu şartları kabul ettiği varsayılır.

***Takım listeleri ve turnuva takvimi, takımlar belirlendikten sonra bu başlık altından duyurulacaktır. Turnuvanın renkli ve eğlenceli geçmesi adına tüm 1907 ÜNİFEB üyeleri her maça davetli olup bilimum görsel şovlar kabulümüzdür.

Organizasyon ve Projeler Komitesi olarak adına yakışır bir turnuva olmasını diliyoruz. Amacına hizmet etmesi adına herkesin sahada ve saha dışında sağduyulu davranması kilit nokta olacaktır. Her türlü bilgi için bize veya üniversitenizin organizasyon ve projeler sorumlusuna ulaşabilirsiniz.

1907 ÜNİFEB içinde varolan dostluk ve kardeşliğin turnuvanın başından sonuna kadar yeşil sahalara da yansıyacağından şüphemiz yoktur.

Detaylı bilgi için;

http://www.1907unifeb.org/forums/showthread.php?t=21830

1907 ÜNİFEB – Üniversiteli Fenerbahçeliler Birliği

Bizi Takip Edin

Aşağıdaki simgelere tıklayarak sosyal medya hesaplarımıza ulaşabilir, bizi takip edebilirsiniz.