HABERLER

1907 ÜNİFEB Onur Akgül Karma Halı Saha Turnuvası 2015

Hepinizin bildiği üzere; geçtiğimiz yıllarda düzenlenen, beklenilen verimin alınamaması ve turnuvanın amacına hizmet etmemeye başlaması gibi gerekçelerle uzun bir süredir düzenlenmeyen futbol turnuvası, geçtiğimiz yıl 1907 ÜNİFEB Lefter Küçükandonyadis Karma Halı Saha Turnuvası adı altında yepyeni bir formatta tekrardan düzenlendi. Geçtiğimiz dönem düzenlenen bu turnuvanın bize tuttuğu ışık ve yansıttığı tecrübeler doğrultusunda, birliğimizdeki kaynaşmayı en üst seviyeye çıkarmak adına bu dönemde de düzenlenecektir.

Bu dönemde düzenleyeceğimiz turnuvamıza geçtiğimiz günlerde üzücü bir şekilde trafik kazasında kaybettiğimiz kardeşimiz, 1907 ÜNİFEB yönetim kurulu üyeliği yapmış ve emekler vermiş Onur Akgül’ün adı verilecektir. Bu seneki turnuvamız 1907 ÜNİFEB Onur Akgül Karma Halı Saha Turnuvası ismiyle düzenlenecek.

1907 ÜNİFEB Onur Akgül Karma Halı Saha Turnuvası isminden de anlaşılacağı üzere farklı örgütlenmelerin üyelerinden oluşan karma takımların mücadelesine sahne olacak.

İstanbul merkezli turnuvanın diğer detayları şu şekildedir;

Turnuvaya katılım göstermek için 30 Eylül – 7 Ekim tarihleri arasında okulların organizasyon ve projeler sorumluları aracılığıyla bize, bilgilerini ve katılım ücretini iletmiş olan katılımcılar; Örgütlenme ve Üyelik Komitesi ile yapılacak olan görüş alışverişi neticesinde, şartlara uygun olarak takımlara dağıtılacaktır.

Turnuvanın formatı ve takım detayları katılımcı sayısına göre belirleneceği için önümüzdeki günlerde duyurulacaktır.

Takım içi ve komiteyle olan iletişimi yürütmek adına her takımdan bir kaptan seçilecektir.

Maçlar;
Ayazağa Spor Kulübü Halı Saha Tesisleri’nde,
12 ve 19 Ekim haftası, hafta içi 19:00-20:00 ve 20.00:21.00 saatleri arasında oynanacaktır.

Ulaşım: Yenikapı – Hacıosman metrosu ile İTÜ Ayazağa durağında inip Maslak çıkışından çıktıktan sonra 41E, 41C, 41Y, 41M ve 41AT numaralı otobüs veya dolmuş ile direkt olarak sahanın önünde inebilirsiniz.

Maçların hepsinde Organizasyon ve Projeler Komitesi’nden 1’er hakem bulunacak olup sarı kart ve kırmızı kart uygulaması olacaktır.

Turnuvanın katılım ücreti kişi başı 20 TL olup; turnuva boyunca başka herhangi bir ücret toplanmayacaktır.

Katılımcıların bulundukları okuldaki Organizasyon ve Projeler Sorumlularına Ad-Soyad, telefon, mail, oynamak istedikleri mevki(kaleci, defans, orta saha,forvet opsiyonlarından en az 2’sini barındıran) bilgilerini ve katılım ücretlerini 7 Ekim Cumartesi 23:59’a kadar iletmeleri gerekmektedir.

***Turnuvaya katılacak herkesin bu şartları kabul ettiği varsayılır.

***Takım listeleri ve turnuva takvimi, takımlar belirlendikten sonra bu başlık altından duyurulacaktır. Turnuvanın renkli ve eğlenceli geçmesi adına tüm 1907 ÜNİFEB üyeleri her maça davetli olup bilimum görsel şovlar kabulümüzdür.

Organizasyon ve Projeler Komitesi olarak adına yakışır bir turnuva olmasını diliyoruz. Amacına hizmet etmesi adına herkesin sahada ve saha dışında sağduyulu davranması kilit nokta olacaktır. Her türlü bilgi için bize veya üniversitenizin organizasyon ve projeler sorumlusuna ulaşabilirsiniz.

1907 ÜNİFEB içinde varolan dostluk ve kardeşliğin turnuvanın başından sonuna kadar yeşil sahalara da yansıyacağından şüphemiz yoktur.

Saygılarımızla,

1907 ÜNİFEB – Üniversiteli Fenerbahçeliler Birliği

İLGİLİ YAZILAR

 • 1907 ÜNİFEB Adıyaman Üniversitesi örgütlenmemizde 2017-2018 güz dönemi kahvaltı ve tanışma toplantımız gerçekleştirildi. Toplantı 1907 ÜNİFEB hakkında geniş bilgilendirme ve... ... [...]

  17 Ekim 2017 //

 • Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri’nden, stadımızdan sorumlu yöneticimiz Sayın Metin Doğan’ın değerli annesi, Sayın Mahmure Doğan’ın bugün öğlen saatlerinde... ... [...]

  16 Ekim 2017 //

 • 1907 ÜNİFEB Bahçeşehir Üniversitesi örgütlenmemiz, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü kapsamında İstanbul Yedikule Hayvan Barınağını  ziyaret edip barınakta bulunan... ... [...]

  11 Ekim 2017 //

 • 1907 ÜNİFEB Çukurova Üniversitesi yaptığı toplantı sonucu yeni dönemde görev alacak yönetim kurulunu belirledi. Gerçekleştirilen toplantıda alınan kararlar neticesinde yeni dönemde görev yapacak 1907 ÜNİFEB Çukurova Üniversitesi Yönetim Kurulu şu şekilde oluştu: Üniversite Sorumlusu: Berkay Anıl MERCAN Organizasyon ve Projeler Sorumlusu: Eymen VARDİN Örgütlenme ve Üyelik Sorumlusu: Eren... ... [...]

  11 Ekim 2017 //

 • 1907 ÜNİFEB Gazi Üniversitesi yaptığı toplantı sonucu yeni dönemde görev alacak yönetim kurulunu belirledi. Gerçekleştirilen toplantıda alınan kararlar neticesinde yeni dönemde görev yapacak 1907 ÜNİFEB Gazi Üniversitesi Yönetim Kurulu şu şekilde oluştu: Üniversite Sorumlusu: Mustafa UYGUN Organizasyon ve Projeler Sorumlusu: Mustafa Kemal ÇİÇEK Örgütlenme ve Üyelik Sorumlusu:... ... [...]

  11 Ekim 2017 //