Yönetim Kurulumuzun aldığı karar neticesinde 1907 ÜNİFEB Web Komitesi’nde görev almakta olan Onur Baran görevine 1907 ÜNİFEB Örgütlenme ve Üyelik Komitesi’nde devam edecektir.
![](https://www.1907unifeb.org/wp-content/uploads/2018/09/3-670x267.png)
Yönetim Kurulumuzun aldığı karar neticesinde 1907 ÜNİFEB Web Komitesi’nde görev almakta olan Onur Baran görevine 1907 ÜNİFEB Örgütlenme ve Üyelik Komitesi’nde devam edecektir.
© 2024 - WEBKOMİTESİ. Tüm hakları saklıdır · Powered by WordPress