ÜNİFEB Cares projeleri kapsamında yürüttüğümüz, görme engelli sporseverlere maçların anlatımını gerçekleştirdiğimiz Görmezden Gelme projesini; ZVVZ USK Praha ile oynadığımız Kadınlar Euroleague karşılaşmasında spor severlerimize anlatarak sürdürdük.
![](https://www.1907unifeb.org/wp-content/uploads/2019/03/asb.png)
ÜNİFEB Cares projeleri kapsamında yürüttüğümüz, görme engelli sporseverlere maçların anlatımını gerçekleştirdiğimiz Görmezden Gelme projesini; ZVVZ USK Praha ile oynadığımız Kadınlar Euroleague karşılaşmasında spor severlerimize anlatarak sürdürdük.
© 2024 - WEBKOMİTESİ. Tüm hakları saklıdır · Powered by WordPress