1907 ÜNİFEB

Hickman’ın Şerefine

12 oyuncumuzun 10’undan skor bulduğumuz, 4 oyuncumuzun çift hanelere ulaştığı mükemmel bir galibiyeti geride bıraktık. Vesely’nin her zamanki o inanılmaz enerjisi, Udoh’un yaptığı bloklarla rakibin canını fazlasıyla sıkması, Bogdanovic’ten sonunda beklenen dış atışların gelmesi, Datome’nin ilk yarı olmasa da ikinci yarı da istenilen katkıyı sağlaması ve ardından gelen kaçınılmaz galibiyet. Her ne kadar maça kötü başlasak da Obradovic eşliğinde ikinci yarıda yapmış olduğumuz sert savunma ve oynamış olduğumuz doğru basketbol ile toparlanmamız fazla uzun sürmedi.

Her bir oyuncumuzdan ayrı ayrı katkı aldık. Taraftarımız maç boyuncu takımımızı yalnız bırakmadı özellikle 8 ayın ardından Ricky Hickman’a yapılan tezahürat oyuncumuz adına mükemmel hissettirmiştir diyebiliriz. Şu ana kadar evimizde oynadığımız tüm maçları kazanıp, aldığımız 7 galibiyet ve 2 mağlubiyetle grubu lider olarak tamamlayarak Top 16’yı garantiledik. Zorluklarla dolu geçirdiği 8 ayın ardından bugün takıma dönen Ricky Hickman’a gelsin bu galibiyet. Söylenecek fazla söz yok. Mükemmel bir ‘Takım’ız ve bu takım birlikte oynamaktan keyif alıyor. Bizlere bunu hissettiriyor. Ayrıca unutmadan yine söyleyeyim, mükemmel bir koça sahibiz. Obradovic eşliğinde başaramayacağımız bir şey yok. Şu anda bulunduğumuz konum muazzam.

Her zaman söylediğim gibi mükemmel bir koça sahibiz. Bulunduğumuz konum muazzam. Bence şimdi onlar düşünsün. Geliyoruz Final Four!

hickman.serefine.kose

 

Nil BALTA

1907 ÜNİFEB Çağ Üniversitesi

Bizi Takip Edin

Aşağıdaki simgelere tıklayarak sosyal medya hesaplarımıza ulaşabilir, bizi takip edebilirsiniz.