1907 ÜNİFEB

İzmir’de Kuşlar Gibi

Geçirilen yoğun dönemlerin sonunda yapılan şenliklerin, birlikteliğimizin güçlenmesi açısından çok önemli bir yere sahip olduğunu düşünüyorum. Bu düşüncenin hayata geçirilmesi aşamasında ev sahipliğini yapacağımızı öğrendiğim gün heyecanım ve mutluluğum misliyle artmıştı. Bir an önce çalışmalara başlamak ve misafirlerimizi ağırlamak için can atıyorduk.

Büyük istek ve inançla başladığımız çalışma sürecinde, yer yer sıkıntılar ile karşılaştık. Fakat bütün problemleri bir bir çözüm haline getirdik ve gönüllülük esasının ne denli güzel işler meydana getireceğini, yoktan var etmeyi bir kez daha 1907 ÜNİFEB ile öğrendik. Her geçen gün yeni bir şeyler öğrendiğim, yeni dostluklar edindiğim 1907 ÜNİFEB çatısı altında gerçekleşecek olan bu şenlik için bir şeyler yapmak, emek sarfetmek benim için büyük bir mutluluktu. Şüphesiz ki bu mutluluk, şenlik sonrası gülen yüzleri görünce misliyle artmaya devam edecekti.

Yorgunluk ve uykusuzluğun birbirine karıştığı bir ruh haliyle çalışmalarımızı sonlandırmıştık. Yüzlerce kardeşimiz ve mezunlarımızı karşılayacağımız sabaha, uyumadan merhaba demiştik. Örgütlenmeler birer birer gelmeye başladığında, aslında boş olduğunu anladığım şenlik alanı cıvıl cıvıl bir hal almıştı. Mutluluk ve eğlencenin üst düzey yaşandığı bir organizasyon geçirdiğimizi düşünüyorum. 1907 ÜNİFEB, birlik ve beraberliğini bir kez daha tek yürek halinde herkese göstermişti.

Ev sahipliğini yaptığımız bu organizasyonda emeği geçen bütün arkadaşlarıma ve uzun yollardan gelip katılım gösteren yüzlerce kardeşime teşekkür ederim. Birlikteliğimizin devam edeceği nice şenlikler diliyorum.

Emir Akkaya
1907 ÜNİFEB Dokuz Eylül Üniversitesi

Bizi Takip Edin

Aşağıdaki simgelere tıklayarak sosyal medya hesaplarımıza ulaşabilir, bizi takip edebilirsiniz.