1907 ÜNİFEB

Komitelerimiz Belirlendi

1907 ÜNİFEB Yönetim Kurulu, Şubat ayı içerisinde yaptığı toplantıların sonucunda, gelecek genel kurula kadar birlikte çalışacağı komite üyelerini belirledi. Buna göre yeni dönemde 1907 ÜNİFEB komitelerinde görev alacak arkadaşlarımızın tam listesi şu şekilde oluştu:

Örgütlenme ve Üyelik Komitesi’nden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi
Oğuzhan Tuzkan – Selçuk Üniversitesi

Örgütlenme ve Üyelik Komitesi

Ali Emre Manav – Hacettepe Üniversitesi
Furkan Solmaz – Yıldız Teknik Üniversitesi
Tağmaç Kaya – Yıldız Teknik Üniversitesi
Zeki Öztaş – Süleyman Demirel Üniversitesi
Can Gölpınar – Akdeniz Üniversitesi
Ekrem Aykurt Bozkurt – Trakya Üniversitesi
Fatih Fırat – Selçuk Üniversitesi
Gökay Tuğrul – Gazi Üniversitesi
Kaan Buzer – Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Mehmetcan Özpineci – Erciyes Üniversitesi
Yusuf Çağatay – Marmara Üniversitesi

Tribün Komitesi’nden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi:
Baturay Çancı – Yıldız Teknik Üniversitesi

Tribün Komitesi Üyeleri:

Burak Çamloğlu – Orta Doğu Teknik Üniversitesi
Emin Aykul – Beykent Üniversitesi
Ali Kök – Kadir Has Üniversitesi
Berke Özboyacı – Dokuz Eylül Üniversitesi
Berkhan Kap – Marmara Üniversitesi
Burak Yılmaz – Ege Üniversitesi
Doğuhan Çevrim – Ankara Üniversitesi
Mert Urgancılar – İstanbul Üniversitesi
Nazmi Akca – Anadolu Üniversitesi
Yusuf Esat Coşkun – Yıldız Teknik Üniversitesi

Web Komitesi’nden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi:
Ege Menzilci – Yıldız Teknik Üniversitesi

Web Komitesi Üyeleri:

Atahan Yılmazer – Kadir Has Üniversitesi
Emre Akcit – Yıldız Teknik Üniversitesi
Ercan Sönmez – Uludağ Üniversitesi
Mehmet Haluk Çam – Karabük Üniversitesi
Ozan Aydınlatan – Beykent Üniversitesi
Selman Faris Kılıç – Ankara Üniversitesi

Organizasyon Komitesi’nden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi:
Efe Aksoy – Beykent Üniversitesi

Organizasyon Komitesi Üyeleri:

Emir Akkaya – Dokuz Eylül Üniversitesi
Ertuğrul Kılıç – Anadolu Üniversitesi
Arkın Şafak – İstanbul Üniversitesi
Erencan Sarıkaya – Akdeniz Üniversitesi
Eren Gülcü – Hacettepe Üniversitesi
Furkan Öztürk – Beykent Üniversitesi
Sami Mustafa Yılmaz – Selçuk Üniversitesi
Tanju Kocamaz – Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Umut Eksel – İstanbul Teknik Üniversitesi
Yiğitcan Tüfekçi – Yıldız Teknik Üniversitesi

Projeler Komitesi’nden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi:
Burak Tabak – Boğaziçi Üniversitesi

Projeler Komitesi Üyeleri:

Ahmet Dursun – Yıldız Teknik Üniversitesi
Alperen Bahadır Dedeoğlu – Boğaziçi Üniversitesi
Barış Genç – Sakarya Üniversitesi
Efe Bayraktar – Boğaziçi Üniversitesi
Naci Korucu – Dokuz Eylül Üniversitesi

Ürün Komitesi’nden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi:
Ozancan Yüzbaşı – Boğaziçi Üniversitesi

Ürün Komitesi Üyeleri:

Aybars Korun – Marmara Üniversitesi
Bilal Ceylan – Afyon Kocatepe Üniversitesi
Burak Pişkin – Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi
Cihan Dağ – Selçuk Üniversitesi
Filiz Çelik – Marmara Üniversitesi
Kardelen Duymuş – Boğaziçi Üniversitesi
Onur Taşkıran – Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu
Orkun Yazıcı – Karabük Üniversitesi
Taha Alper Kavaklı – Yıldız Teknik Üniversitesi
Yağmur Öğülmüş – Hacettepe Üniversitesi

Kurumsal İletişim ve Medya İle İlişkiler Sorumlusu Yönetim Kurulu Üyesi:
Hüseyin Şenocak – Boğaziçi Üniversitesi

Kurumsal İletişim ve Medya İle İlişkiler Üyeleri:

Emine Şahin – Hacettepe Üniversitesi
Hasan Canal – İstanbul Teknik Üniversitesi
Ozan Özer – Sabancı Üniversitesi

Geride bıraktığımız dönemde komitelerimizde başarıyla ve özveriyle görev yapan tüm arkadaşlarımıza emeklerinden ötürü teşekkür ediyor, yeni dönemde görev alacak arkadaşlarımızın görevlerinin Fenerbahçe’ye, 1907 ÜNİFEB’e ve kendilerine hayırlı olmasını temenni ediyoruz.

1907 ÜNİFEB – Üniversiteli Fenerbahçeliler Birliği

İLGİLİ YAZILAR