1907 ÜNİFEB

TEŞEKKÜRLERİMİZLE

2 Kasım 2018 Cuma akşamı Türk Telekom Arena’da oynanan derbi karşılaşması öncesinde deplasman tribünde rahatsızlanan ve hastaneye kaldırılan Koray Kardeşimizin vefat haberiyle sarsıldık. Kardeşimizin vefatı sonrası acımıza ortak olan ve bizleri bir an bile yalnız bırakmayan herkese teşekkürü borç biliriz.

Son görevimiz için stadımızda gerçekleştirilen veda merasimine katılıp bizlerle beraber acımızı paylaşan başta Büyük Fenerbahçe Ailesi’nin her ferdine, bunun yanında sporun birleştirici ruhunu bize hissettiren farklı renklere gönül vermiş tribün emekçilerine, gasilhaneden define kadar bir an olsun Korayımızı yalnız bırakmayan Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Sn. Ali Y. Koç’a, Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu’na, başta kaptanlarımız Hasan Ali Kaldırım ve Mehmet Topal olmak üzere bütün futbolcularımıza, tüm branş yönetici ve sporcularına, kulüp içi birimler, idari ve teknik personellerimize ve yüz binlere teşekkür ederiz. Spor; sevgi, dostluk ve kardeşliktir.

Sevgili Büyük ve Değerli Fenerbahçe Taraftarı;
Her Fenerbahçelinin heyecanla beklediği maçta, hiç tereddüt etmeden kardeşimiz için kendine yakışır bir şekilde tribünleri boşaltan ve hastaneye akın eden, cenaze törenine kadar desteğini bir an olsun esirgemeyen bizlere nasıl büyük bir aile olduğumuzu bir kez daha hatırlatan tüm dost, abi ve kardeşlerimize kalpten teşekkürlerimizi sunarız. Fenerbahçemizin büyüklüğünün kupa, şampiyonluk büyüklüğü olmadığını bir kez daha hep beraber kavradık.

Hiçbir şey kardeşimizi geri getirmeyecek olsa da acılar paylaştıkça hafifliyor. Koray kardeşimiz çok sevdiği Fenerbahçe’nin tarihinde bir sayfa olacak ve Fenerbahçe ailesi Koray’ı sonsuza kadar yaşatacaktır.

1907 Üniversiteli Fenerbahçeliler Birliği

Bizi Takip Edin

Aşağıdaki simgelere tıklayarak sosyal medya hesaplarımıza ulaşabilir, bizi takip edebilirsiniz.