1907 ÜNİFEB

1907 ÜNİFEB 16. Konseyi Gerçekleştirildi

1907 ÜNİFEB (Üniversiteli Fenerbahçeliler Birliği) olarak bir yıllık süreç içerisinde neler yapıldığını tartıştığımız ve önümüzdeki döneme dair çeşitli planlamaları oluşturduğumuz 1907 ÜNİFEB 16. Konseyi 6-7-8 Eylül tarihlerinde gerçekleştirildi. 1907 ÜNİFEB’in görev kademesindeki işbirliğini ve tanınırlığı artırmak amacıyla her yıl düzenlediğimiz konseyler; tüm örgütlenme temsilcilerimizin, yönetim kurulu ve komite üyelerimizin katılımıyla gerçekleşmektedir.

1907 ÜNİFEB 16. Konseyi, 6 Eylül Cuma akşamı yapılan açılış toplantısıyla başladı. 16. Konsey’in ikinci günü ise geçmiş dönem genel değerlendirmesi ile başladı.Bu oturumdan sonra 1907 ÜNİFEB 16. Konseyi, Sn. Çağrı Çobanoğlu ve Sn. Bozkurt Yılmaz’ın katılımlarıyla düzenlenen “1959 Öncesi Şampiyonluklarımız” temalı oturumla devam etti. Öğleden sonraki oturuma ise Futbol şubemizden Volkan Demirel ve Volkan Ballı, basketbol şubemizden Bobby Dixon, Egehan Arna, Cenk Renda ve İlker Üçer, 16. Konsey’imize konuk olarak katıldı. Konuklarımız, 1907 ÜNİFEB’lilerin sorularını yanıtladı. Toplantının sonunda, konuklara çeşitli hediyeler verilirken; söyleşi, çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi. Bu oturumun ardından ÜNİFEB Mezunlar Derneği ile ortaklaşa yürüttüğümüz “Açık Okul” oturumu gerçekleştirildi. Ardından ikinci gün oturumlarını sonlandırdık.

16. Konseyimiz üçüncü gününde, Fenerbahçe SK Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Kemal Danabaş ve Fenerbahçe SK Kurumsal İletişim Direktörü Sn. Can Gebetaş’ın katıldığı oturum ile başladı. Bu oturumun ardından Sn. Ferudun Niğdelioğlu ve Sn. Yusuf Mertol’un katılımıyla basın oturumu gerçekleştirildi. 1907 ÜNİFEB 16. Konseyi, yapılan komite sunumlarıyla ve genel değerlendirmelerin ardından son buldu.


.

Bizi Takip Edin

Aşağıdaki simgelere tıklayarak sosyal medya hesaplarımıza ulaşabilir, bizi takip edebilirsiniz.