#ÜnifebCares projeleri kampsamında 21 Eylül Dünya Temizlik Günü’nde bütün örgütlenmelerimizle beraber, Let’s Do It Türkiye ile işbirliği içerisinde belirli alanlarda çevre temizliği yapıldı..
![](https://www.1907unifeb.org/wp-content/uploads/2019/10/4-1.jpg)
#ÜnifebCares projeleri kampsamında 21 Eylül Dünya Temizlik Günü’nde bütün örgütlenmelerimizle beraber, Let’s Do It Türkiye ile işbirliği içerisinde belirli alanlarda çevre temizliği yapıldı..
© 2024 - WEBKOMİTESİ. Tüm hakları saklıdır · Powered by WordPress