1907 ÜNİFEB

Aydınlık Gelecek

Kurulduğu günden beridir Fenerbahçe her zaman kurtuluşun simgesi olmuştur. Kurtuluş savaşından bugüne kadar, ülkesinin ona ihtiyaç duyduğu her zaman koşulsuz yanında olmuştur. Son yıllarda da içinde bulunulan durumlara karşı Fenerbahçe’nin takındığı tavır bunun en büyük göstergesidir.
Fenerbahçe her zaman Atatürk devrim ve ilkelerine sahip çıkmış ve bunların ışığında ilerlemiştir. En zorlu zamanlarda; savaş yıllarında dahi yeri gelmiş cephane taşımış, yeri gelmiş düşman kuvvetleriyle yapılan müsabakalarda ülkesinin gururu ve umut ışığı olmuştur. Tüm bunlar “o” büyük lideri Fenerbahçe’ye bir adım daha yaklaştırmıştır.
Her sene olduğu gibi bu senede; ATA’mızın yolunda ilerlemeyi kendine görev edinmiş olan bizler; ATA’mızı ziyaret etmek için yine 10 Kasım’da Anıtkabirdeydik. Onlarca üniversiteden gelen binlerce gencin; kol kola ve omuz omuza o yolda yürümesi oradaki tüm insanların geleceğe umutla bakmasını; hem Atatürkçü hemde Fenerbahçeli bir neslin ülkesinin aydınlık geleceği olduğunu görmesini sağladı.
Bizler her zaman bu yolda yürüyeceğiz. Çünkü; ” Önemli olan Atatürk’ün hangi takımlı olduğu değil; hangi takımın onun yolunda yürüdüğüdür. ”

Ergün BOSTANCIOĞLU
1907 ÜNİFEB Sakarya Üniversitesi

Bizi Takip Edin

Aşağıdaki simgelere tıklayarak sosyal medya hesaplarımıza ulaşabilir, bizi takip edebilirsiniz.